Dodaj sliding bar widget tutaj!
 

Poznajmy się

Agnieszka Stryczyńska
Agnieszka Stryczyńska

Zawód pośrednika w obrocie nieruchomościami przeplata się w moim życiu od 1998 r.

Poświęcam swój czas aby przeprowadzić Państwa przez skomplikowany proces sprzedaży i kupna nieruchomości od momentu okazania, aż do sfinalizowania transakcji w Kancelarii Notarialnej. Obszar mojego działania obejmuje również pomoc w uzyskaniu kredytu, wynajmu i obsługi apartamentów, oceny stanu technicznego nieruchomości oraz wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej.

Proces przeprowadzenia transakcji z moją pomocą będzie bezpieczny i łatwy. W mojej pracy najważniejsze jest indywidualne podejście do klienta, które jest niezbędnym elementem zdrowej współpracy, gwarantujące spełnienie Państwa oczekiwań.

Karta pośrednikaAgnieszka Stryczyńska – właściciel jednoosobowej firmy Bałtycka Giełda Nieruchomości – Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, licencja nadana w trybie państwowym nr 3323.

Jako Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami jestem ubezpieczona w zakresie odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami: Certyfikat ubezpieczenia.