Dodaj sliding bar widget tutaj!
 

Referencje

Asia i Robert

Pierwsze mieszkanie jakie kupiliśmy z mężem w Świnoujściu przez Panią Agnieszkę Stryczyńską było 12 lat temu. Wtedy to mogliśmy poznać jaka sympatyczną i życzliwą osobą jest Pani Agnieszka, a przy tym pełną profesjonalizmu i zaangażowania w załatwianiu formalności przy zakupie i sprzedaży nieruchomości. W ubiegłym roku zdecydowaliśmy się na zakup drugiego mieszkania również przez Panią Agnieszkę. Transakcja przeprowadzona była sprawnie, szybko i korzystnie dla nas. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i kupionych mieszkań.

Violetta

Pani Agnieszka Stryczyńska profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem pomogła mi wybrać mieszkanie w Świnoujściu. Nie jestem mieszkanką tego miasta, więc wszelkie ” załatwianie formalności” w urzędach oraz u notariusza załatwiła w moim imieniu p. Agnieszka. Rozmowy z wykonawcami i wszelkimi uwagami z poprawkami w mieszkaniu także nadzorowała p. Agnieszka. To jest godna polecenia osoba, znająca się na swojej profesji i mająca dar wsłuchania się w potrzeby klienta jeśli chodzi o wybór np. mieszkania, wielkości, położenia oraz co najważniejsze – aby każdy znalazł ”swój wymarzony dom”.

Ewa i Marek

Kupno mieszkania to duże wyzwanie. Wiem co mówię, razem z żoną to przechodziłem… Jeśli szukacie kogoś kto w dyskretny sposób pozna Wasze oczekiwania, przedstawi najlepszą ofertę i przygotuje wszystkie formalności to lepiej nie mogliście trafić. Pani Agnieszka to bez wątpienia profesjonalistka w swojej dziedzinie. Chwilę zastawiałem się jak jednym zdaniem podsumować naszą współpracę. Wszystko szybko, sprawnie i z pełnym zaangażowaniem i… tu kończy się nasza historia. Nasze oczekiwanie zostało ,,opakowane” i przekazane do sympatycznej Pani Notariusz, która już czeka, aby przygotować umowę. Pani Agnieszko, dziękujemy!